Yeni Tasarımın Yeni Denemesi


Değerli Okuyucu,

Bu blog köşesine ilk kez ulaşanlar için tüm bunların neyle ilgili olduğundan bahsetmeme izin verin. “Yeliz Anlatıyor” ama neyi anlatıyor? Duygularını mı? Düşüncelerini mi? Bu kısım kasıtlı olarak boş bırakılmıştır çünkü kendimi keşfetmek amacıyla burada amatör olarak yürüttüğüm yazma ve okuyucu ile buluşma maceram esnasında parmaklarımı ve zihnimi olabildiğince özgür bırakmak istedim. Umarım bu blog köşesini vakit geçirmeye değer bulursunuz.

Sizlerden tek beklentim, dünyada çeşit çeşit insan olduğunu ve bu yüzden de farklı farklı görüşlerin, perspektiflerin ve bunların yansımalarının olabileceğini unutmamanızdır. Bu nedenle yazılarımı okurken bu gerçeği aklınızda bulundurmanız ve kendinizi biraz benim penceremden bakmaya yönlendirmenizdir. Benim burada temel olarak yapmaya çalıştığım da aslında aynı şey; farklı konulara farklı açılardan yaklaşmaya ve hayatın özünü anlamaya çalışıyorum.

Sanırım 2016’dan beri blog köşemi takip ediyorsunuz veya yeni karşılaştınız. Bugüne kadar yalnızca Türkçe olarak yazdım ancak bundan sonrası için hem İngilizce hem de Türkçe olarak yazmaya devam etme kararı aldım. Yeni blog yazıları iki ayrı dil sekmesinde yayınlanacak şekilde organize edilecektir.

Umarım bu yeni maceramda benimle beraber keyifli vakit geçirirsiniz. Lütfen her blog yazısının sonunda yer alan yorum kısmından benimle iletişime geçmekten ve yorumlarınızı yapmaktan çekinmeyin. Biraz yapıcı katkı gerçekten hoşuma gider 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s